Urgo Uçuk 3 ml Sıvı Pansuman
Urgo Uçuk 3 ml Sıvı Pansuman

Urgo Uçuk 3 ml Sıvı Pansuman (82921)

Marka : URGO
Fiyat : ₺159,12(KDV Dahil)

Urgo Uçuk 3 ml Sıvı Pansuman

URGO Uçuk, uçukların (herpes labialis) korunması ve tedavisine yardımcı amaçla kullanıma uygundur. Uçuğun ilk belirtilerinden itibaren (şişme, kaşıntı, yanma hissi, küçük kabarcıklar…) tam iyileşme sağlanana kadar kullanılabilir.URGO Uçuk, özel Filmogel Teknolojisi sayesinde esnek ve şeffaf koruyucu bir film tabakası oluşturur ve uçuğun tüm evrelerinde etkilidir.

Ürünün Avantajları

URGO Uçuk ’un oluşturduğu koruyucu film tabakası ilk semptomlardan itibaren yanmayı, acıyı ve kaşınmayı hafifletir. URGO Uçuk , uçuğun yayılmasını, kabarcıkların ve kabukların oluşmasını en aza indirir. Bulaşma riskini önler. İyileşmeye yardımcı olur.

Kanıtlanmış Etki

Her 4 vakadan 3’ünde uçuğun yayılmasını en aza indirme*Vakaların %72’sinde hissedilen acıda azalma

Kullanma Talimatları

Gerekli miktarı tek kullanımlık spatula ile uçuğu kaplayacak şekilde temiz derinin üzerine uygulayın. Uygulamanın ardından kısa süreli bir acı ve sızı hissi duyulabilir.Bir iki dakika kurumasını bekleyin. Kuruma süresi uygulanan miktara göre değişiklik gösterebilir.Uçuğun üzerinde şeffaf bir film tabakası oluşacaktır.Bu filmogel sıvı pansumanı uçuğun ilk belirtilerinde (şişme, kaşıntı, yanma…) günde 4 defaya kadar kullanarak uçuğun yayılmasını en aza indirebilirsiniz. Tedavinin sonraki aşamalarında uygulamayı gerekli oldukça (film tabakasının deri ve dudaklarda tutunma durumuna göre) tekrarlayın, günde 2 ila maksimum 4 kez uygulayın.Uçuk tamamen iyileşene tedaviye devam edin.URGO Uçuk , pratik, güvenli ve hijyenik kullanım için tasarlanmıştır.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.