Urgo Sert Ayak Tabanı Nasır Bantları 5 Adet Jel Bant
Urgo Sert Ayak Tabanı Nasır Bantları 5 Adet Jel Bant

Urgo Sert Ayak Tabanı Nasır Bantları 5 Adet Jel Bant (81166)

Marka : URGO
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

Urgo Sert Ayak Tabanı Nasır Bantları 

 

Özellikler:

Uygulandığı andan itibaren basınç bölgelerine etki ederek  acıyı hafifletir. Gliserinin nemlendirici etkisi ile yumuşatıcı etkisiyle hidrokolloid kütle etkisine katkıda bulunur ve nasırı yok eder.

Kullanım:

  • Parmaklarınızın yapışkan kısma değmemesine dikkat ederek bandı  arkasındaki koruma kısmından hafifçe ayırınız.

  • Bandı temiz ve kuru deriye,  orta kısmı  nasırın tam üzerine gelecek şekilde yapıştırınız.

  • Bandı çıkarmak için yapışkan kendiliğinden çıkmasını bekleyiniz.

  • Bant  yapışkanlığını kaybedip çıktığında, tedavinin etkinliği için, tedavi edilen bölgedeki yumuşamış/kalkmış fazladan deriyi atın ve gerekirse yeni bant yapıştırınız.

 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.