THERMACARE MİNİ
THERMACARE MİNİ

THERMACARE MİNİ (101438)

0,00
Marka : THERMACARE
Fiyat : ₺74,83(KDV Dahil)

Isı bantlarında bulunan gözenekler hava ile temas ettiklerinde kendiliğinden ısınırlar. Başlıca doğal termo aktif bileşeni olan demir, oksijen ile biraraya geldiğinde yavaş yavaş oksitlenir. Bu sayede ThermaCare Isı Bandı 8 saat boyunca 40°C sabit ısı üretir.

  • ThermaCare , her biri demir, karbon ve tuzlu çözelti içeren özel patentli ısı hücrelerinden oluşmuştur.
  •           

ThermaCare 16 saate varan rahatlama sağlar.

  • Yapışkan bant açıldığı zaman, yarı-geçirgen zardan hava içeri girer ve demir oksidasyonu gerçekleşir.
    •       
    •      
    •        

Ergonomik, ayarlanabilir ve rahat tasarımı sayesinde ThermaCare ısı bantları hareketlerinizi kısıtlamaz ve kullanım kolaylığı sağlar.

ThermaCare  ısı bantları klinik olarak test edilmiştir.

 

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı