Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable
Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable

Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable (730)

0,00
Marka : Solgar
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,75(KDV Dahil)
 

Solgar Quercetin Complex

Solgar Quercetin Complex, antioksidan grubunda yer alıp bir gıda takviyesidir. Alerjik reaksiyonlar başta olmak üzere çeşitli hastalıkların olası risklerinin indirgenmesinde etkinliği ile ön plana çıkmaktadır.

Özellikleri, faydaları:

  • Kalp plağının önlenmesinde ve giderilmesinde etkindir.
  • Alerjik reaksiyonların ortaya çıkış nedenleri ile savaşarak mevcut alerjenlerin vücuttan atılmasını hızlandırır.
  • Histamin, nezle, öksürük, astım gibi rahatsızlıkların tedavi sürecine ek olarak kullanıma uygundur.
  • Doğal bir antioksidan olması sebebi ile vücut içi antioksidan grubuna katılır be metabolizmanın ihtiyaç duyduğu alanlarda kullanılır.

Kullanım:

  • Günde iki kapsül tok karnına suyla içilir.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı