Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable
Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable

Solgar Quercetine Complex 50 Vegetable (730)

Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺105,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺100,00(KDV Dahil)
 

Solgar Quercetin Complex

Solgar Quercetin Complex, antioksidan grubunda yer alıp bir gıda takviyesidir. Alerjik reaksiyonlar başta olmak üzere çeşitli hastalıkların olası risklerinin indirgenmesinde etkinliği ile ön plana çıkmaktadır.

Özellikleri, faydaları:

  • Kalp plağının önlenmesinde ve giderilmesinde etkindir.
  • Alerjik reaksiyonların ortaya çıkış nedenleri ile savaşarak mevcut alerjenlerin vücuttan atılmasını hızlandırır.
  • Histamin, nezle, öksürük, astım gibi rahatsızlıkların tedavi sürecine ek olarak kullanıma uygundur.
  • Doğal bir antioksidan olması sebebi ile vücut içi antioksidan grubuna katılır be metabolizmanın ihtiyaç duyduğu alanlarda kullanılır.

Kullanım:

  • Günde iki kapsül tok karnına suyla içilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.