Solgar Folic Acid (Folacin) 400 mcg 100 Tablet
Solgar Folic Acid (Folacin) 400 mcg 100 Tablet

Solgar Folic Acid (Folacin) 400 mcg 100 Tablet (9319)

0,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺64,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺61,66(KDV Dahil)

Solgar Folic Acid (Folacin) Özellikleri

Günde 1 tablet, tercihen yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.

Solgar Folic Acid (Folacin) 400 mcg 100 Tablet nedir? Folik Asit, B9 vitamini olarak da bilinen ve suda çözünen bir vitamindir. FDA ve WHO (Dünya Sağlık Organizasyonu) hamile ve doğurganlık çağındaki kadınlara düzenli olarak 400 mcg folik asit kullanılmasını önermektedir. Folik asit vücutta kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olabilir.
Solgar Folic Acid (Folacin) 400 mcg 100 Tablet Özellikleri: Bu besin takviyesi, tablet formunda hazırlanmış olup 100’ lük cam şişede sunulmaktadır.İçeriğinde şeker, buğday, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır.Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

Bu maddelere hassasiyeti olanların ve vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı