Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 60 Tablet
Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 60 Tablet

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 60 Tablet (1029)

0,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺60,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57,86(KDV Dahil)

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 60 Tablet

Günde 4 tablet, tercihen yemeklerden sonra kullanılması önerilmektedir.

Detaylı Açıklama: Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 60 Tablet nedir? Vücutta en bol bulunan mineral kalsiyumdur. Kalsiyumun %99’ u kemiklerde bulunmakta olup vücut ağırlığının %1,5- 2’ sini kapsamaktadır. Solgar Calcium Citrate, kalsiyumun sitrat formudur. Düşük miğde asidine bağlı sindirim sorunu olan kişiler için kalsiyum sitrat formu daha uygun olabilir.

Tablet Özellikleri:Solgar Calcium Citrate, 4 tablette 1000 mg kalsiyum ve 600 IU D3 vitamini içermektedir.Cam şişede 60 adet tablet bulunmaktadır.İçeriğinde şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır.Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı ve ya koruyucu içermemektedir.Bu maddelere hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur.

 

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı