Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül
Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül

Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül (53731)

Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺146,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,17(KDV Dahil)
TAM KUVVET ( SFP ) OTLAR GELENEKSEL HERBALİSM VE STANDARDİZE BİTKİSEL TEKNOLOJİ HEM İDEOLOJİLERİNİ ENTEGRE BENZERSİZ BİR SÜREÇTE GELİŞTİRİLMİŞTİR . TUTARLI VE GÜVENİLİR FİTOBESİN SEVİYELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN , BİZ BU ÖNEMLİ ETKEN BİTKİ BİLEŞİKLERİN KONTROLLÜ MİKTARDA İZOLE . SONRA , BİZ BÜTÜN HAM OT DOĞAL OLARAK TÜM BİLEŞENLERİ İLE BU GELİŞMİŞ , " STANDART " BİLEŞİKLERİ KARIŞIMI. SONUÇ DOĞADA BULUNAN SİNERJİK VE YARARLI NİTELİKLERİ İLE TÜM GÜÇLÜ , ÜSTÜN KALİTELİ STANDARDİZE BİTKİ ÖZÜDÜR.*
ŞEKER, TUZ, NİŞASTA, MISIR, MAYA, BUĞDAY, GLUTEN, SOYA VE SÜT ÜRÜNLERİ GİBİ POTANSİYEL ALERJENLERİ İÇERMEZ. SENTETİK RENKLENDİRİCİ, KOKU DÜZELTİCİ, TATLANDIRICI VE KORUYUCU KULLANILMAMIŞTIR. VEJETARYENLER İÇİN UYGUNDUR.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.