Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül
Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül

Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül (53731)

0,00
Marka : Solgar
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺154,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺147,15(KDV Dahil)
TAM KUVVET ( SFP ) OTLAR GELENEKSEL HERBALİSM VE STANDARDİZE BİTKİSEL TEKNOLOJİ HEM İDEOLOJİLERİNİ ENTEGRE BENZERSİZ BİR SÜREÇTE GELİŞTİRİLMİŞTİR . TUTARLI VE GÜVENİLİR FİTOBESİN SEVİYELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN , BİZ BU ÖNEMLİ ETKEN BİTKİ BİLEŞİKLERİN KONTROLLÜ MİKTARDA İZOLE . SONRA , BİZ BÜTÜN HAM OT DOĞAL OLARAK TÜM BİLEŞENLERİ İLE BU GELİŞMİŞ , " STANDART " BİLEŞİKLERİ KARIŞIMI. SONUÇ DOĞADA BULUNAN SİNERJİK VE YARARLI NİTELİKLERİ İLE TÜM GÜÇLÜ , ÜSTÜN KALİTELİ STANDARDİZE BİTKİ ÖZÜDÜR.*
ŞEKER, TUZ, NİŞASTA, MISIR, MAYA, BUĞDAY, GLUTEN, SOYA VE SÜT ÜRÜNLERİ GİBİ POTANSİYEL ALERJENLERİ İÇERMEZ. SENTETİK RENKLENDİRİCİ, KOKU DÜZELTİCİ, TATLANDIRICI VE KORUYUCU KULLANILMAMIŞTIR. VEJETARYENLER İÇİN UYGUNDUR.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı