SkinCeuticals Phyto Corrective - Düzeltici Etkili Serum 30ml
SkinCeuticals Phyto Corrective - Düzeltici Etkili Serum 30ml
SkinCeuticals Phyto Corrective - Düzeltici Etkili Serum 30ml

SkinCeuticals Phyto Corrective - Düzeltici Etkili Serum 30ml (33953)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺510,00(KDV Dahil)

Skinceuticals Phyto Corrective Düzeltici Etkili Serum 30 ml

Phyto Correct; hyalüronik asit ve bitkisel kaynaklı içerikler ile zenginleştirilmiş bu ürün yatıştırıcı etkisi ile hassas ciltler için ideal bir nem serumudur. Ayrıca cilt tonu eşitsizliğinin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak, cilde temiz ve ferah bir görünüm kazandırır.

- İçeriğindeki kekik, zeytin ve salatalık ile cildi yatıştırır.

- Tüm cilt tipleri için uygundur.

- Hassasiyet sebebiyle oluşan kızarıklıkları gidererek, cilt tonu eşitsizliği görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

- Profesyonel cilt bakım uygulamalarından sonra cildi yatıştırmak için kullanılabilir.

Kullanımı: 3-5 damlayı parmak uçlarınızı kullanarak tüm yüzünüze veya hassasiyeti azaltmak için problemli bölgelere uygulayınız. Göz ile direkt temasından kaçının

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı