SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml
SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml
SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml

SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml (78140)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺600,00(KDV Dahil)

Skinceuticals Mineral Radiance UV Defense Spf 50 / 50mL

Mineral Radiance UV Defense; tüm cilt tipleri için uygun, mineral filtreli, hafif dokulu, yüksek korumalı, suya dayanıklı renkli güneş koruyucudur. 

- Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine beyazlık bırakmadan uyum sağlar.

- Renkli formatı sayesinde cilt üzerinde kapatıcılık işlevi görmektedir. Doğal cilt tonunu zenginleştirir.

- İçeriğindeki titanium dioxide, UVA ve UVB ışınlarına karşı ciltte güçlü bir koruyucu tabaka oluşturur. Artemia salina, özel bir plankton özü olup cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir, UV ışınlarına karşı koruma sağlar, ısıya karşı dayanıklılık geliştirir. Geliştirilmiş renklendirici moleküller cildin doğal ışıltısına kavuşmasını sağlar, cildi canlandırır ve tüm cilt tonlarına rahatlıkla uyum sağlar.

Kullanımı: Renkli güneş koruyucuyu uygulamadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız ve koruma etkisinin devam etmesi için iki saatte bir yenileyiniz. Makyajdan önce yüz ve dekolte bölgesine yeterli miktarda uygulayınız. Özellikle yüzme ve terlemeden sonra korumayı sürdürmek için sık sık ve bolca uygulayınız.

 


 

 

 

 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı