SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml
SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml Online Sipariş Verin I Sagliksepeti.comSkinceuticalsGüneş ÜrünleriSkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml

SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense - Renklendirici Etkili Güneş Kremi SPF 50 50ml (78140)

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺600,00(KDV Dahil)
Barkod : 3606000497290
Detay İcon

Skinceuticals Mineral Radiance UV Defense Spf 50 / 50mL

Son Kullanma Tarihi: Ürün açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir.

Mineral Radiance UV Defense; tüm cilt tipleri için uygun, mineral filtreli, hafif dokulu, yüksek korumalı, suya dayanıklı renkli güneş koruyucudur. 

- Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine beyazlık bırakmadan uyum sağlar.

- Renkli formatı sayesinde cilt üzerinde kapatıcılık işlevi görmektedir. Doğal cilt tonunu zenginleştirir.

- İçeriğindeki titanium dioxide, UVA ve UVB ışınlarına karşı ciltte güçlü bir koruyucu tabaka oluşturur. Artemia salina, özel bir plankton özü olup cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir, UV ışınlarına karşı koruma sağlar, ısıya karşı dayanıklılık geliştirir. Geliştirilmiş renklendirici moleküller cildin doğal ışıltısına kavuşmasını sağlar, cildi canlandırır ve tüm cilt tonlarına rahatlıkla uyum sağlar.

Kullanımı: Renkli güneş koruyucuyu uygulamadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız ve koruma etkisinin devam etmesi için iki saatte bir yenileyiniz. Makyajdan önce yüz ve dekolte bölgesine yeterli miktarda uygulayınız. Özellikle yüzme ve terlemeden sonra korumayı sürdürmek için sık sık ve bolca uygulayınız.

 


 

 

 

 
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı