Skinceuticals Face Balm 50ml
Skinceuticals Face Balm 50ml

Skinceuticals Face Balm 50ml (33946)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺362,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺307,70(KDV Dahil)

Skinceuticals Face Balm 50ml

Aşırı derecede kuru ve olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş balsamdır. İçerdiği gliserin ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Kuru ciltler için balsam, dermatolojik olarak test edilmiştir ve herhangi hayvansal bir katkı maddesi içermemektedir.
 
ArganlyTM, E vitamini ve silymarin konsantrasyonuyla cildi çevresel etkilere karşı korur. Kuru ciltler için balsam, cildi rahatlatıcı bir etkiye sahiptir ve yağların yerleşimini sağlayarak kuru cildi besleyici ve yatıştırıcı özelliğe sahip olan balm, cilt kuruluğuna karşı koruma sağlamaktadır.
 
Kullanım Şekli:
Sabah ve/veya akşam kullanılması tavsiye edilen SkinCeuticals Face Balm Kuru Ciltler İçin Balsam, tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Dairesel hareketlerle, parmak uçları ile masaj yaparak uygulanır. Kullanıcıları tarafından belirlenen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı