SkinCeuticals Blemish + Age Toner 200 ml
SkinCeuticals Blemish + Age Toner 200 ml

SkinCeuticals Blemish + Age Toner 200 ml (33938)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,20(KDV Dahil)

 

SkinCeuticals Blemish + Age Solution 250 ml 


OLGUN VE AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLER İÇİN GÖZENEK AÇICI TONİK

Soyucu bileşenlerinin üçlü kombinasyonu yüzeydeki ölü hücreleri ve fazla kanlıntıyı etkili şekilde uzaklaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Tıkanmış gözenekleri olan problemli, foto-hasara uğramış ciltler için idealdir. Kırışıklıklar ve kaz ayağı çizgilerinin azalmasına yardımcı olur. Yüzeydeki ölü hücreleri en etkin biçimde temizler.

Soyucu bileşenlerinin üçlü kombinasyonu yüzeydeki ölü hücreleri ve fazla kanlıntıyı etkili şekilde uzaklaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Tıkanmış gözenekleri olan problemli, foto-hasara uğramış ciltler için idealdir.
  • Yüzeydeki ölü hücreleri en etkin biçimde temizler.
  • Cildi arındırırken kurutmadan temizleme sağlar.
  • Temizlemeden sonra gözenekleri arındırma sağlar.

KULLANIMA UYGUN CİLT TİPİ

KULLANIMA UYGUN CİLT DURUMU

KULLANIM

Günde bir veya iki defa göz çevresine uygulayınız. Gözün sadece çevresi için kullanınız. Gözle temasından kaçınınız.


Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı