Skinceuticals Blemish Age Cleansing Gel 250 ml
Skinceuticals Blemish Age Cleansing Gel 250 ml

Skinceuticals Blemish Age Cleansing Gel 250 ml (33936)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺223,20(KDV Dahil)

Skinceuticals Blemish Age Cleansing Gel 250ml


Olgun ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen jel problemli ciltler için arındırıcı özelliğe sahiptir.  Cildi nemlendirici ve koruyucu özelliğe sahiptir. Cildin esnekliğini ve sıkılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.
 
Olgun ciltlerde glikasyonun neden olduğu yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmaya ve görünümlerini azaltmaya yardımcı olur. Akneli ve akneye meyilli olgun ciltlerin kullanımı için uygundur. Dermatolojik olarak test edilen jel, herhangi hayvansal bir katkı maddesi içermemektedir.
 
kullanım Şekli:
Sabah ve akşam günde 2 kez uygulanması tavsiye edilir.Düzenli kullanımda ciltte bulunan ince kırışıklıklar, minik çizgiler, lekeler ve aknelerin görünümünde düzelme sağlar . Tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanan jel, göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkanmalıdır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı