Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi 75ml
Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi 75ml

Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi 75ml (52631)

Marka : SEBAMED
Fiyat : ₺117,90(KDV Dahil)

Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi 75ml

Hassas cilt korumasında yıllardır öncülük eden Sebamed, oluşturduğu yeni "Güneş Koruma Serisi" ilehassas ciltlere yoğun bir koruma ve bakım kombinasyonu sağlamaktadır.

Gölgede kalmak, elbise giyerek korunmaya çalışmak yada güneşe alıştıra alıştıra çıkmak. Tüm bunlar güneşten korunmak için kullanılan yöntemler olabilir.
Ancak her zaman etkili ve pratik bir korunma sağlayarak tüm cilt yüzeyini bu şekilde korumak mümkün olmaz.
Cildin erken yaşlanmasına engel olmak için, cildin kendini koruma olgusu,güneş koruma ürünleri ile desteklenmelidir.
Eşsiz bir filtre sistemi ve aktif nemlendirici bakım kompleksi içeren tüm 
SEBAMED GÜNEŞ KORUMA SERİSİ, en ileri koruma sağlar.
Yoğun nemlendirme ve cildi yeniden yapılandırma yeteneği ile çok hızlı bir şekilde ciltten emilir.

Sebamed Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi Kullanım Şekli: 
Medikal'den satın alacağınız bu ürünle güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce sürülmeli ve güneşte kalış süresine göre 2-3 saatte bir tekrarlanmalıdır.  
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.