SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW
SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW

SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW (15884)

Fiyat : ₺166,83(KDV Dahil)

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Anında Etki Gösteren, Kusur Kapatıcı ve Bronzlaştırıcı Sprey. Uygulaması kolay ve pratik. Birkaç dakikada kuruyan formül ile bacaklarda olağanüstü bir makyaj. Pürüzsüz, yumuşak ve seksi bacaklar. * Bacaklarınızdaki istenmeyen çil, varis, koyu görünen kıl kökleri ve benzeri lekeleri kapatarak mükemmel görünüm sağlar. * İçeriğindeki K Vitamini ile bacakları besler. * Etkisi uzun sürelidir ve giysilerinize bulaşmaz. * 4 farklı tonu bulunmaktadır. ABD'de ki Ödülleri: 2004 Yılın En Yaratıcı Ürünü Ödülü -Air Brush - Women''s Wear Daily Beauty Biz Award, 2004 Cosmo Güzellik Ödülü - Air Brush – Cosmopolitan, 2004 Yılın Yenilik Ödülü - Air Brush - Allure Best of Beauty, 2004 Retail Excellence Award- Air Brush - REX DSNews< p="" />

Ürün Kullanımı

20 - 30 cm uzaklıktan bacaklarınıza bölgesel bir şekilde püskürtünüz. Ellerinizle yayarak eşit dağılmasını sağlayınız. Birkaç dakika sonra kuruyacaktır. Giyinmeden önce en az 60 saniye iyice kurumasını bekleyiniz.

Ürün Avantajları

Etil alkol içermez.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.