SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW
SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW

SALLY HANSEN AIRBRUSH MEDIUM GLOW (15884)

0,00
Fiyat : ₺166,00(KDV Dahil)

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Anında Etki Gösteren, Kusur Kapatıcı ve Bronzlaştırıcı Sprey. Uygulaması kolay ve pratik. Birkaç dakikada kuruyan formül ile bacaklarda olağanüstü bir makyaj. Pürüzsüz, yumuşak ve seksi bacaklar. * Bacaklarınızdaki istenmeyen çil, varis, koyu görünen kıl kökleri ve benzeri lekeleri kapatarak mükemmel görünüm sağlar. * İçeriğindeki K Vitamini ile bacakları besler. * Etkisi uzun sürelidir ve giysilerinize bulaşmaz. * 4 farklı tonu bulunmaktadır. ABD'de ki Ödülleri: 2004 Yılın En Yaratıcı Ürünü Ödülü -Air Brush - Women''s Wear Daily Beauty Biz Award, 2004 Cosmo Güzellik Ödülü - Air Brush – Cosmopolitan, 2004 Yılın Yenilik Ödülü - Air Brush - Allure Best of Beauty, 2004 Retail Excellence Award- Air Brush - REX DSNews< p="" />

Ürün Kullanımı

20 - 30 cm uzaklıktan bacaklarınıza bölgesel bir şekilde püskürtünüz. Ellerinizle yayarak eşit dağılmasını sağlayınız. Birkaç dakika sonra kuruyacaktır. Giyinmeden önce en az 60 saniye iyice kurumasını bekleyiniz.

Ürün Avantajları

Etil alkol içermez.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı