Abdi İbrahimMultivitaminlerSağlık Sepeti Kış Paketi
Abdi İbrahimMultivitaminlerSağlık Sepeti Kış Paketi

Sağlık Sepeti Kış Paketi (VP002)

5,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺297,70(KDV Dahil)
Barkod : 6100247589666

Çok soğuk geçen kış ayları, kendimize dikkat etmezsek bizi kolayca hasta edebilir. Güneşli görünen havalar bir anda rüzgâr ve yağmurla beraber sağlığınızı etkileyebilir. Sağlığınızı korumak için dikkat etmeniz gereken ilk şey beslenmenizdir. Eğer sağlıklı beslenmezseniz bağışıklık sisteminiz zayıflar ve daha kolay hasta olursunuz. Aynı şekilde yorgunluk, stres ve soğuk havaya maruz kalmak gibi dış etkenler de bağışıklık sisteminizi etkileyecektir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve hastalıkların önüne geçmek için Sağlık Sepeti Kış Paketini deneyebilirsiniz. İçindeki tabletler, gıda takviyeleri ve vitaminlerle bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, sağlıklı bir kış geçirebilirsiniz. Sağlıklı bir kış için Kış Paketini hemen şimdi en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Kış Paketi içinde neler var?

Kış Paketi, bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hasta olmanızı engelleyecek birçok güzel ürüne sahiptir. Bu ürünler arasında C vitaminleri, pastiller, gıda takviyeleri, boğaz spreyleri, diş macunları, multivitaminler ve bitkisel jeller gibi sağlık ürünleri yer alır. Kış aylarında en çok ihtiyacımızın olduğu ürünlerin toplandığı Kış Paketi, en avantajlı fiyatlarla Sağlık Sepetinde! Siz de sağlığınızı korumak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için hemen satın alabilirsiniz.

Kış Paketi İçerikleri

Kış Paketi içerisinde birçok farklı bağışıklık sistemi güçlendirici ürün vardır. Kış aylarında kendinizi korumak için güvenle seçebileceğiniz Kış Paketinin içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Hyper C Plus Takviye Edici Gıda 2x10 Efervesan Tablet

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Hyper C Plus Takviye Edici Gıda 2x10 Efervesan Tablet içerdiği malzemelerle C vitamini, Çinko ve D vitamini günlük ihtiyacınızı karşılayacak.

Alchem Life Phytorelief 12 Adet Pastil

Bitkisel içerikli, şeker içermeyen Alchem Life Phytorelief Pastil hem boğazınıza he mde sağlığınıza yararlıdır.

Umkaimun Sardunya Ekstreli Takviye Edici Gıda 15 Efervesan Tablet

Beslenmenizi ve sağlığınızı desteklemek istediğiniz her an yanınızda bulunan Umkaimun Sardunya Ekstreli Takviye Edici Gıda 15 Efervesan Tablet içinde bulunan vitamin ve minerallerle sağlığınızı korur.

Newvit Vitamin D3 K2 Sprey 30 Ml

Newvit Vitamin D3 K2 Sprey 30 Ml bağışıklık sisteminizi güçlendirir, kemiklerin ve kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

Kış Paketi Hediyeleri Nelerdir?

Kış Paketi aynı zamanda yanında birçok hediye de getirmekte. Paketin içindeki hediye ürünlerle birlikte sağlığınızı koruyabilir ve en avantajlı fiyatlardan alışveriş yapabilirsiniz. Siz de kış boyunca sağlığınızı korumak istiyorsanız Sağlık Sepeti Kış Paketini tercih edin.

Naturo PATHICA Pro-Probiotic - Takviye Edici Gıda 2 kapsül (HEDİYE)

Bağışık sisteminizi desteklemek ve sindirim sisteminizi düzenlemek için Naturo PATHICA Pro Probiotic - Takviye Edici Gıda 2 kapsül kullanabilirsiniz.

Glimo Omega - Huş Ağacı Kömürlü ve Karbonlu Multifonksiyonel Diş Macunu - 5 ml (HEDİYE)

Glimo Omega - Huş Ağacı Kömürlü ve Karbonlu Multifonksiyonel Diş Macunu sahip olduğu doğal içeriği ile size zarar vermez ve dişlerinize en iyi bakımı sağlayarak sağlıklı gülüşler kazandırır.

Orzax İmunol Defence - C Vitamini, Çinko, D3 Vitamini Takviye Edici Gıda -  2 saşe (HEDİYE)

Vücudunuzun ihtiyacı olan C vitamini, Çinko ve D3 vitaminini elde etmek için Orzax İmunol Defence - C Vitamini, Çinko, D3 Vitamini Takviye Edici Gıda kullanabilir, gün içinde tüm enerjinizi işlerinize odaklayabilirsiniz.

Orzax Cosakondrin Kompleks Jel - Aromatik Yağlar İçeren Formül - 5ml (HEDİYE)

Aromatik yağları ve bitkisel formülü ile tüm ağrılarınızı kesecek olan Orzax Cosakondrin Kompleks Jel, basitçe masaj yaparak uygulanabilir. Rahatlamak ve ağrılaırnızı dindirmek için birebir.

Orzax Ocean Vitamin C - Turunçgil Bioflavonoidleri ve Beta Karoten - 1 saşe (HEDİYE)

Turunçgil içeriğiyle beraber günlük c vitamininizi tamamen karşılamak için Orzax Ocean Vitamin C - Turunçgil Bioflavonoidleri ve Beta Karoten kullanabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı