Renu MultiPlus Multi Purpose 2 x 360 ml Lens Solüsyonu
Renu MultiPlus Multi Purpose 2 x 360 ml Lens Solüsyonu

Renu MultiPlus Multi Purpose 2 x 360 ml Lens Solüsyonu (0016228)

Marka : RENU
Fiyat : ₺134,55(KDV Dahil)

Renu Multiplus Lens Solüsyonu 2 x 360 ml

Açıklama:

Yumuşak kontakt lesnlerin temiz ve konforlu kalmasını sağlar.

Günlük olarak temizler, dezenfekte eder ve protein birikintilerinden arındırır.

Renu MultiPlus Multi-Purpose Solüsyonun her gün kullanımı, birçok lens kullanıcısı için, günlük kullanım amaçlı ayrı bir enzimatik temizleyicinin kullanım ihtiyacını ortadan kaldırır

İçerik :Borik asit, edetat disodyum, sodyum borat ve sodyum klorid, %0.0001 DYMED (poliaminopropil biguanid), %0.03 HYDRANATE (hidroksialkilfosfonat) %1 poloksamin içeren, steril, izotonik çözeltidir.

Lensin herbir yüzeyine birkaç damla renu multiplus damlatılır. Özenle ovulur.Ayrıca başka bir temizleyiciye veya protein gidericiye ihtiyaç yoktur.

Gün boyu maruz kalınan hava kirliliği, uzun saatler boyunca ekrana bakma zorunluluğu gözlerin oldukça yorulmasına ve göz rahatsızlıklarına sebep olabiliyor. Lens kullanan kişiler bu faktörlerden elbette herkesten çok etkileniyor. Bir lens kullanıcısının olumsuzluk yaratan faktörlerden maksimum korunma sağlaması için iyi bir lens solüsyonu ürünü ile gerekleştirilecek derinlemesine bir temizlik oldukça önem taşıyor. Bosch and Lombg üvencesiyle hizmet veren Renu markasına ait çok fonksiyonlu lens solüsyonları, ihtiyacınız olan etkin temizliği sizlere sunuyor. Yumuşak lensler de dahil olmak üzere, her türlü kontakt lensin temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Renu MultiPlus Lens Solüsyonu ;lensin üzerinde birikebilecek protein atıklarını derinlemesine temizliyor. Lensinizin nem oranını koruyan Renu Lens Solüsyonu, lensin kurumasını engelleyip gün içinde karşılaşabileceğiniz batışma ve diğer rahatsız edici durumların önüne geçiyor.
Lens solüsyonu kullanan kişilerin başlıca tercihi olan Renu MultiPlus Lens Solüsyonu ürünü, başka bir protein gidericiye yahut enzimatik temizleyiciye ihtiyaç bırakmadan günlük kullanımınız için en etkin çözümü sunuyor.
Renu MultiPlus Lens Solüsyonu 2´li 2x360 ml fırsatı sayesinde 360 ml'lık Renu ürünlerini ikili olarak, hem detek ürün fiyatına elde edebilirsiniz. Renu Lens Solüsyonu ürünlerini satın alarak gözlerinize gün boyu sürecek bir konfor armağan edebilirsiniz.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.