R.O.C.S. Baby Diş Fırçası ve Diş Macunu Promosyon Seti - Pembe
R.O.C.S. Baby Diş Fırçası ve Diş Macunu Promosyon Seti - Pembe

R.O.C.S. Baby Diş Fırçası ve Diş Macunu Promosyon Seti - Pembe (48216)

0,00
Marka : R.o.c.s.
Fiyat : ₺88,00(KDV Dahil)

R.O.C.S. Baby Diş Fırçası ve Diş Macunu Promosyon Seti - Pembe

Diş macunu 45gr.

İlk dişin çıkması ile birlikte bebeğiniz ilk diş macunu ve diş fırçasına sahip olmalıdır. Günde 2 kez dişlerin temizlenmesi önerilir. Bebeğinizin tek bir dişi çıkmış olsa bile temizlenmesi gereklidir.

- R.O.C.S Baby bebek dişleri, diş minesine zarar vermeden nazikçe temizler (RDA=19).

- Mineral içeriği gelişmekte olan diş minesini mineraller ile destekler.

- Huş ağacından elde edilen doğal ksilitol içeriği çürüklere karşı güvenli koruma sağlar.

- Papatya özleri diş patlama dönemlerinde iltihabı gidererek bebeği rahatlatır. Aktif Bileşen Alman Camomile Matricária recutíta’dır. Camomile (Papatya) sağlık alanında en çok kullanılan bitkilerden biridir. Anti-enflamatuar, hemostatik, antiseptik ve analjezik etkileri bulunmaktadır.

- Doğal formülü huş ağacından elde edilen ksilitol içerir.

- Bebekler genellikle diş macununu yuttuklarından, florid, sakarin, sodium lauryl sulphate, paraben, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. R.O.C.S. Baby bebekler tarafından yutulabilir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı