Predictor Ovulasyon Testi Yeni
Predictor Ovulasyon Testi Yeni

Predictor Ovulasyon Testi Yeni (101179)

Marka : PREDICTOR
Fiyat : ₺180,68(KDV Dahil)
Predictor Ovulasyon Testi- Yeni 
 
BU TEST KİME YÖNELİKTİR?

Predictor Ovulation (Yumurtlama testi) en erken sürede hamile kalabilmeye yardımcı olmak içindir.

 Bu test en doğurgan olduğunuz 2 günü tespit eder
 LH salınımının tespitinde %99'un üzerinde doğruluk payına sahiptir
Şimdi çubuk test şeklinde edinilebilir: Kullanımı kolay
 

TEST NASIL ÇALIŞIR?

Predictor® Ovulation idrarda Luteinizan Hormonu (LH) artışını saptar. LH salınımı olarak da adlandırılan LH'nin ani, belirgin miktarda ve kısa süreli artışı yumurtlamadan 24-36 saat önce meydana gelir.
LH salınımını takiben ilk 24 ila 36 saat içinde cinsel ilişkiye girdiyseniz  (yumurtlamadan önceki gün ve tam yumurtlama gününde), büyük ihtimalle hamile kalırsınız. Sonuçlar %99'un üzerinde bir doğruluk oranına sahiptir ve okunması kolaydır.

TEST UYGULAMAYA NE ZAMAN BAŞLANMALIDIR?

LH salınımının olduğu gün, kadından kadına ve bir döngüden diğerine farklılık gösterir.
İlk olarak adet döngünüzün olağan süresini belirlemek önemlidir. Adet kanamanızın ilk gününden (1. gün) bir sonraki adet kanamanız başlamadan önceki güne kadar geçen gün sayısıdır.
Düzensiz bir adet döngüsü süreniz varsa, son üç ayda gerçekleşen en kısa döngünüzü alın.
Adet döngüsünün hangi gününde test uygulamaya başlayacağınızı belirlemek için aşağıdaki tabloyu kullanın. Testi uygulamaya başlayacağınız gün döngünüzde geçen gün sayısının karşısında yer almaktadır.
Testi her gün aynı saatlerde uyguladığınız sürece günün herhangi bir zamanında uygulayabilirsiniz. Testi sabahki ilk idrarınızla yapmak yerine sabah 10 ile akşam 8 arasında uygulamak en iyisidir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.