Phyto Phytonovathrix Shampoo 200 ml
Phyto Phytonovathrix Shampoo 200 ml

Phyto Phytonovathrix Shampoo 200 ml (143838)

5,00
Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺152,15(KDV Dahil)
Phyto Phytonovathrix Shampoo 200 ml
 
Phyto Phytonovathrix Güçlendirici Şampuanı

Phyto - Phytonovathrix Güçlendiren Enerji Verici Şampuan, erkeklerde ve kadınlarda her tür saç dökülmesine, özellikle de ince saçlara, hacim ve kalınlık kaybına ve kronik (androgenetik alopesi) veya reaksiyon kaybına uygundur.
Pürüzsüz dokusu ile saçı temizler, saç dökülmesini yavaşlatır ve daha kalın ve daha güzel saçları teşvik eder.
Phyto - Phytonovathrix Güçlendiren Enerji Verici Şampuan, formülasyonunda doğal ve bitkisel kökenli aktif maddeler içerir.
Phyto - Phytonovathrix Güçlendiren Enerji Verici Şampuan, Phyto - Phytologist 15 Shampoo'nun yerine geçer.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı