Phyto Phytokeratine Maske 200ml
Phyto Phytokeratine Maske 200ml

Phyto Phytokeratine Maske 200ml (52139)

0,00
Marka : Phyto
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺184,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺138,00(KDV Dahil)

Phyto Phytokeratine Mask 200ml

Keratin içerikli Yıpranmış-Zayıf Saçlar için Onarıcı Maske.

Yoğun onarıcı bakım yapan PHYTOKERATINE maske, yıpranmış ve zayıf saçları yeniden yapılandırarak sağlık yapısını, gücünü ve parlaklığını geri kazandırmaya destek olur.  Bitkisel ve hyaluronik asit saç teline işleyerek saç yapısını onarmaya ve saçın nemini en iyi seviyede tutmaya yardımcıdır. Yapısındaki seramidlerle saçın dış tabakasını onarılmasını ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Kullanım Şekli:
Şampuanlama sonrası, nemli veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın. İnce telli ve normal saçlar için: Küçük bir miktar ürün saç tellerine ve uçlarına uygulayın. 3 ile 5 dakika saçınızda beklettikten sonra iyice durulayın. Kalın telli ve çok kuru saçlar için: Küçük bir miktar ürünü saç tellerine ve uçlarına uygulayın. 10 dakika saçınızda beklettikten sonra durulayın.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı