Phyto Phytojoba Şampuan 200ml
Phyto Phytojoba Şampuan 200ml

Phyto Phytojoba Şampuan 200ml (1049)

5,00
Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺135,15(KDV Dahil)

Phyto Phytojoba Sampuan 200ml

 

* Phytojoba şampuanı yumuşak ve akışkan olup, saçları yıpratmadan nazikçe temizler. 
Phytojoba, hergün kullanılabilen  kuru veya kurumaya eğilimli saçlar için bakım şampuanı olarak tavsiye edilmektedir.

Kullanım Şekli:

Saçlar iyice ıslatılır ve bol köpük elde etmek için Phytojoba şampuanı masaj şeklinde uygulanır. Durulanır. Aynı şekilde ikinci yıkama yapılır. Daha iyi etki için birkaç dakika bekletilir. Bol su ile durulanır.

İçerik:


Centaurea Cyanus Flower Extract, Malva Sylvestrıs (Mallow) Extract (Extractıon De Bleuet Et Mauve), Water / Aqua (Constıtutıve Des Matıeres Premıeres), Cocamıde Mıpa (Derıve D'Huıle De Coco), Glycol Cetearate, Dısodıum Cocoamphodıacetate (Derıve D'Huıle De Coco), PEG-4 Rapeseedamıde (Derıve De Colza), Sımmondsıa Chıensıs (Jojoba) Seed Oıl (Jojoba).

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı