Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar için Balm 100 ml
Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar için Balm 100 ml

Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar için Balm 100 ml (9061)

0,00
Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺134,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺113,90(KDV Dahil)

Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar için Balm 100ml


Şeytantersi, yabanturbu, küçük papatya, adaçayının birleştirilmesiyle oluşan bitki ekstrelerinin sinerjik etkisiyle saçlar korunur, doğallık sağlanır ve kimyasal işlem olmadan saçlar düzleşir. Yenilikçi alkolsüz formülü, saçları yağlandırmadan, ağırlaştırmadan nemlendirir ve güçlendirir. %99 bitki bazlı formülü saçları doğal biçimde yumuşatır, rahatlatır.
Durulanmaz. Düzleştirir ve nemlendirir.

Özellik:

* Bitkisel içerikli saçı rahatlatıcı balsam Permalı ve doğal kıvırcık saçları rahatlatmak için, özel olarak geliştirilmiş PHYTODEFRISANT'ın içeriğindeki Ferula, Yabanturbu, Adaçayı ve bitki helmesi bileşimi, Sinerjik bir etkiye sahiptir ve saçların, saç tellerine özen göstererek, kimyasal bir işlem olmaksızın doğal düzleşmesine yardımcı olur. 
* Yumuşatıcı etkisinin yanında alkölsüz orijinal formülü saçları yağlandırmadan ve ağırlaştırmadan nemlendirir ve güçlendirir.
* Her şampuandan sonra kullanılabilir, uygulama ne kadar çok tekrarlanırsa saçlar düzgün ve benzersizbir parlaklık kazanır.

İçerik:

Althaea Offıcınalıs Root Extract (Mucılage Vegetal), Chamomılla Rucutıta (Matrıcarıa) Flower Extract (Matrıcaıre), Salvıa Offıcınalıs (Sage) Leaf Extract (Sauge), Allıum Satıvum (Garlıc) Bulb Extract, Cochlearıa Armoracıa (Horseradısh) Root Extract, Cochlearıa Armoracıa (Horseradısh) Root Extract (Raıfort), Ferula Assa Foetıda Gum Extract.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı