Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml
Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml

Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml (1398)

Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺146,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,38(KDV Dahil)

Phytocitrus Şampuan 200ml

 Özellik:

* Saçınızı yıkarken, parlaklık ve canlılık verir.
* Boyalı veya rengi açılmış saçların parlaklığını korur ve permanın ömrünü uzatır.
* Saçın tabakalara ayrılmasını önler ve parlaklık verir.
* Nem tutucu özelliği olan selüloz ağacı özü, nemin saç telinin merkezinde tutulmasını sağlayarak kolay taranmasına yardımcı olur.
* Saçı yıpratmadan temizler, kullanmaya başladığınız andan itibaren  saçınıza ipeksi bir dokunuş kazandırır.
İçerik:


Chamomılla Recuttıa (Matrıcarıa) Flower Extract (Extractıon De Camomılle), Water/Aqua (Constıtutıve Des Matıeres Premıeres), Sodıum Laureth (Derıve D' Huıle De Coco), Cocamıde Mıpa (Derıve D'Huıle De Coco), Glycol Cetearate, Pyl Betaıne (Derıve D'Huıle De Coco), Polyquaternıum-10 (Derıve De Cellulose De Boıs), Hıpophae Rhamnoıdes Fruıt Extract.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.