Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml
Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml

Phyto Phytocitrus Şampuan 200ml (1398)

0,00
Marka : Phyto
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺146,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,50(KDV Dahil)

Phytocitrus Şampuan 200ml

 Özellik:

* Saçınızı yıkarken, parlaklık ve canlılık verir.
* Boyalı veya rengi açılmış saçların parlaklığını korur ve permanın ömrünü uzatır.
* Saçın tabakalara ayrılmasını önler ve parlaklık verir.
* Nem tutucu özelliği olan selüloz ağacı özü, nemin saç telinin merkezinde tutulmasını sağlayarak kolay taranmasına yardımcı olur.
* Saçı yıpratmadan temizler, kullanmaya başladığınız andan itibaren  saçınıza ipeksi bir dokunuş kazandırır.
İçerik:


Chamomılla Recuttıa (Matrıcarıa) Flower Extract (Extractıon De Camomılle), Water/Aqua (Constıtutıve Des Matıeres Premıeres), Sodıum Laureth (Derıve D' Huıle De Coco), Cocamıde Mıpa (Derıve D'Huıle De Coco), Glycol Cetearate, Pyl Betaıne (Derıve D'Huıle De Coco), Polyquaternıum-10 (Derıve De Cellulose De Boıs), Hıpophae Rhamnoıdes Fruıt Extract.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı