Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)
Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore) (600)

Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺159,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺135,63(KDV Dahil)

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore) 


Bitki ekstresiyle formüle edilmiş kalıcı saç boyasıdır. Pek çok farklı rengi bulunmaktadır. Resorsinol, paraben içermeyen formülü beyazlar üzerinde kapatıcı etkiye sahiptir.

Bitki özleri kullanılarak renk elde edilmiştir ve bu şekilde saçlara renk vermeye yardımcıdır. Bitkilerin verdiği renk pigmentleri saç tellerini kaplayarak, canlı, parlak ve doğal görünüm sağlamaya da yardımcı olur. Uygulama aplikatörü ile kullanması kolaydır ve alerji riski en az seviyede tutularak Fransa’da üretilmiştir.

Sonuç : Saçlarda doğal, ışıltılı, parlak renkler ve beyazlarda kapatıcılık sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Krem boyayı uygulama şişesi içindeki sıvının üzerine doldurunuz. Kapağı kapatarak iyice çalkalayınız ve şişenin ucunu kesiniz ve ucu ile saçların diplerine ve uçlarına uygulayınız.

Doğal saçlara uygulamak için saçlara dipten uca uygulanır ve 30 dakika kadar bekledikten sonra durulanır. Daha önceden aynı renge boyanmış saçlara dip boya uygulamak için ise boya önce diplere uygulanır, 20 dakika bekledikten sonra ise saçların uçlarına da boya sürülür ve 10 dakika kadar daha bekledikten sonra saçlar durulanır.

Saçlar iyice durulandıktan sonra kutunun içinden çıkan bakım kremi ile saçlar kremlenir, 2 dakika kadar bekledikten sonra durulanır.

İçerik : Kök boya, Brezilya ağacı, Katırtırnağı, Koreo içermektedir.


Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.