Phyto Color 6 Dark Blond - Koyu Sarı Saç Boyası
Phyto Color 6 Dark Blond - Koyu Sarı Saç Boyası

Phyto Color 6 Dark Blond - Koyu Sarı Saç Boyası (2075)

Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺159,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺135,63(KDV Dahil)


Phyto Color  6 Dark Blond - Koyu Sarı Saç Boyası


Renk veren bitkilerin yüksek konsantrasyonu ile 22 farklı renk seçimi

- Saçlarınızın hassasiyetine saygılı,
- Tatlı portakal temel yağı açısından zengin ve UV filtreli bakım sonrası koruyucu krem saçların lifli kısmını kökten uca besler. Saç rengi ışıltıya kavuşur.
- PHYTO COLOR zengin kremsi yapıda olup akmaz. Kullanımı kolaydır. Saç rengi dibinden saç ucuna kadar homojendir.
Arındırır ve ağırlaşmayı önler.

Yüksek teknoloji ile bitkilerde uzmanlığını birleştiren, saç doğasına saygılı ilk boya bakımı
.

Bitkisel renklendirici özlerle saçı boyarken aynı zamanda koruyan ilk bitkisel saç boyası. 
Oksidize edici ajanlar ve amonyak içermez. 
Saç telinin yüzeyinde kalır. Doğal pigmentlerin rengini etkilemez. Saçın temel rengini bir ton değiştirir, saça doğal bir görünüm sağlar.

Yoğun bitki konsantrasyonu ile beyaz saçı %100 boyar. Phyto Color akıcı hoş kokulu bir krem boyadır. Kullanımı kolaydır.

 

Kutu İçinde

 1 adet 60 ml hazırlayıcı losyon içerikli aplikatör
 1 adet 40 ml krem boya tüpü
 1 adet 25 ml boya sonrası koruyucu bakım
 1 adet kullanma kılavuzu
 1 çift eldiven

Kullanılışı

Saçı aplikatör ile tel tel ayırarak karışımı saç dibine uygulayınız. Etki göstermesi için minimum 30-45 dakika bırakınız. Karışımın aldığı renkten endişe etmeyiniz.

Bekleme süresi bittikten sonra, saçın üzerine az miktarda ılık su döküp, boya maddesini eriyik haline getirmek için hafifçe masaj yapınız. Su billurlaşıncaya kadar saçınızı bol ılık suyla durulayınız. Şampuana gerek yoktur.

Boya sonrası koruyucu bakım ürününü özenle karıştırarak saçın tamamına dağıtınız. Bakım ürünü köpürmez. Etki göstermesi için 2 dakika bırakınız, daha sonra bol suyla durulayınız.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.