Organix Brazilian Keratin Therapy Flat Iron Spray 177 ml
Organix Brazilian Keratin Therapy Flat Iron Spray 177 ml

Organix Brazilian Keratin Therapy Flat Iron Spray 177 ml (64128)

0,00
Marka : Organix
Fiyat : ₺107,97(KDV Dahil)

Organix Brazilian Keratin Therapy Flat Iron Spray 177 ml


Fön Bakım Spreyi

İçeriğinde yer alan Keratin proteini ile saçları anında sararak, salon kalitesinde mükemmel bir fön deneyimi yaşatır. Saçı sertleştirmeden, kolayca düzleşmesini sağlar. Fön işleminin ilk çekildiği andaki gibi, tüm gün boyunca bozulmadan kalmasına yardımcı olur. Saçlarda nemden kaynaklanan form kaybını engellerken, düzleştiricinin ve fön işleminin saça verdiği zararlara karşı maksimum koruma sağlar. Sodyum ve Sülfat içermez.
 
Uygulama : Durulanmaz. Ürün iyice çalkaladıktan sonra kuru saça uygulanır ve fön işlemi yapılır.
30 Güne Kadar Fönlü ve Bakımlı Saçlar!

Salonlarda yüksek meblağlarla uygulanan Brezilya Keratin Fönü, Organix’in yeni piyasaya sunmuş olduğu ürünüyle daha uygun fiyata yapabilme imkanı sunuyor.
 
30 gün boyunca yüksek oranda içerdiği keratin takviyesi ile saçların kıvrımlarını %95’e kadar azaltarak fönlü, parlak ve ipeksi saçlara sahip olmanızı sağlayacak olan bu muhteşem ürün ile düz saçlara kavuşmak artık çok kolay.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı