Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet
Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet

Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet (54884)

0,00
Fiyat : ₺88,90(KDV Dahil)
Nature's Bounty %100 Doğal Ester-C Vitaminleri İçeren Tablet
 
Her 1 Tablet de;
 
C vitamini (Ester-C® Kalsiyum Askorbat) 1000 mg
Kalsiyum (Ester-C® Kalsiyum Askorbat) 110 mg
C-SorbTM 200 mg
Turunçgil Bioflavanoid Kompleksi
Turuçngil Bioflavanoidleri (Citrus sinensis) (meyve), Tatlı Portakal, Mandalina, Misket Limonu, Limon, Aserola, Rutin, Hesperidin Kompleksi (Citrus spp.) (meyve), Doğal Meydana Gelen C vitamini Metabolitleri.

Kullanımı:
 
Günde 1 tablet, tercihen yemek zamanı.
 

Nature's Bounty Ürünlerinde

 

Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, buğday, maya, balık ve sodyum içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı