Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet
Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet

Nature's Bounty Ester-C 1000 mg 60 Tablet (54884)

Fiyat : ₺88,90(KDV Dahil)
Nature's Bounty %100 Doğal Ester-C Vitaminleri İçeren Tablet
 
Her 1 Tablet de;
 
C vitamini (Ester-C® Kalsiyum Askorbat) 1000 mg
Kalsiyum (Ester-C® Kalsiyum Askorbat) 110 mg
C-SorbTM 200 mg
Turunçgil Bioflavanoid Kompleksi
Turuçngil Bioflavanoidleri (Citrus sinensis) (meyve), Tatlı Portakal, Mandalina, Misket Limonu, Limon, Aserola, Rutin, Hesperidin Kompleksi (Citrus spp.) (meyve), Doğal Meydana Gelen C vitamini Metabolitleri.

Kullanımı:
 
Günde 1 tablet, tercihen yemek zamanı.
 

Nature's Bounty Ürünlerinde

 

Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, buğday, maya, balık ve sodyum içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.