Mustela Stretch Marks Care Oil 105ml
Mustela Stretch Marks Care Oil 105ml

Mustela Stretch Marks Care Oil 105ml (31610)

0,00
Marka : Mustela
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺110,41(KDV Dahil)

Mustela Stretch Marks Care Oil 105ml

Çatlak bakımı amacı ile kullanılabilir. Cildi nemlendirir, aynı zamanda elastikiyet kazandırır. Karın bölgesi , basenler ve kasıklardaki gerilimi azaltır. BU şekilde ergenlik ve kilo değişimine bağlı çatlak görünümünün bakımını sağlar ve çatlakların görünümünün azalmasına yardımcı olur.  

Diğer çatlak bakım kremleri ile beraber kullanılabilir. 

Mineral yağlar, esansiyel yağlar ve silikon içermez. 

Özellikler:

%99 oranında doğal içeriğe sahiptir. ( Ayçiçeği tohumu yağı, avokado yağı. Cildin gerilmesine karşı cildi güçlendirmeye ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. Cildi yağlı bir his bırakmadan nemlendirir. Paraben, Phthalate ve Phenoxyethanol İÇERMEZ!
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı