Mustela Physiobebe Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı 300 ml
Mustela Physiobebe Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı 300 ml

Mustela Physiobebe Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı 300 ml (75832)

0,00
Marka : MUSTELA
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺115,77(KDV Dahil)
İndirimli : ₺98,40(KDV Dahil)

Mustela Physiobebe Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı 

   Bebekler doğdukları ilk günden itibaren yoğun bir bakım gerektiren canlılardır. Zira henüz kendi kendilerine bir takım ihtiyaçlarını gideremediklerinden ötürü bu görev ebeveynleri tarafından üstlenilmektedir. Dolayısı ile idrar, dışkı gibi boşaltma sistemi ürünlerini bez bölgesinden temizlemek yine ebeveynlerin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Buna ek olarak henüz gelişmediklerinden ötürü dış dünyadaki tehlikelerden oldukça çabuk etkilenme riskleri bulunduğundan ötürü el ve yüz bölgeleri devamlı temizlenmelidir.

     Bu tarz ihtiyaçlar beraberinde çeşitli markaların bakım ürünlerinin gelişmesine olanak sağlamıştır. Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı da bu ürünlerden biridir.

    Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı özellikle bebeklerde bez bölgesinin yanı sıra el ve yüz bölgelerinde etkili bir temizlik sağlayan, durulama gereksinimi olmayan temizleyici sıvıdır. Hassas bölgeleri ve tüm katı tortuları yumuşak şekilde temizleyen ürün özellikle formülünde barındırdığı aloe vera ve allantoin sayesinde cildin nemlenmesini, yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar. Ayrıca cilt ve yüz bölgesi toleransı yüksek olduğundan ötürü hassas ciltler için ideal bir üründür.

   Etkili bileşiminde alkol ve sabun içermeyen Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı nötr Ph yapıya sahip olması itibari ile bebek ciltlerin uygun yapıdadır. Ayrıca yüksek cilt toleransı, göz toleransı ile desteklenmiştir.

    Dermatoloji uzmanlarının kontrolü altında tüm yararlılık testlerinden başarı ile geçmiş olan Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı uygulaması ise oldukça basittir. Öncelikle bir parça pamuk üstüne bir miktar Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı dökülür ve bebeğin istenilen bölgesi nazikçe temizlenir. Durulama ihtiyacı gerektirmez. Bebek cildi kuru iken uygulama daha faydalı olmasını sağlamaktadır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı