Mustela Islak Temizlik Havlusu 70 Adet
Mustela Islak Temizlik Havlusu 70 Adet

Mustela Islak Temizlik Havlusu 70 Adet (0009549)

5,00
Marka : Mustela
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺101,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,85(KDV Dahil)
Mustela Islak Temizlik Havlusu
 
 

Marka Adı: Mustela
Ürün Adı: Mustela Islak Temizlik Havlusu
Ürün Miktarı: Bir paket içerisinde 70 adet bulunur.
Ürün Özellikleri: Bebeğin bez bölgesini temizlerken kurutmaz. Bebeğin cildinizi yatıştırmaya ve yumuşaklık hissi sağlamaya çalışır. Alerji yapma riski minimum düzeydedir.
Sonuç: Bebeğinizin bezli bölgesini, her altını değiştirdiğinizde temizlemenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Bebeğin bez bölgesini temizlerken kullanabilirsiniz.
İçerik:Bitki sütü, Lupinus albus özütü, Cocoglucoside’ler, Bisabolol.

Çocuklarımız söz konusu olduğunda onlar için her şeyin en iyisini isteriz, hele ki bebekler söz konusuysa oldukça hassas ve kırılgan yapıları sebebiyle kullanacağımız her ürünü özenle seçeriz.

Bebeklerimizin son derece kırılgan ve hassas olan ciltleriiçin geliştirilmiş olan Mustela ıslak temizlik havlusu ile özellikle bezli bölgeyi etkili ve hijyenik bir şekilde temizleyebilmek için tasarlanmış olan bir bebek bakım ürünüdür.

Mustela, bebekleriniz için ihtiyacınız olan her ürünü özenle tasarladı ve annelerin beğenisine sundu.

Özel içerikleri ile bebeğin hassas cildine hak ettiği bakımı en iyi şekilde sunmayı hedefleyen ürün, Mustela Islak Temizlik Havlusu bebeğinize son derece nazik ve özenli bir temizlik sunmaya yardım eder.

Dermatolojik testlerden geçirilen ıslak mendiller, alerji riskini en minimum seviyede tutarak hazırlanmıştır.

Çok güzel bir bebek kokusuyla bebeğinizin hassas cildini yumuşakça sararak, hafif bir koku bırakır.

İhtiyaç duyduğunuz her an güvenle kullanabileceğiniz Mustela Islak Temizlik Havlusu bebeğinizin cildini hassas bir şekilde arındırmaya, nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

 

Mustela markası 60 yılı aşkın bir süredir kalitesi ve farkıyla anne ve bebek ürünleri konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerin takdirlerini kazanmıştır.

Ürünün ambalajı tek elle rahatça alabileceğiniz ve hijyenini koruyabilecek şekilde tasarlanmıştır, her mendil kullanımından sonra ardından yeni bir mendil gelir, kullanımı kolaydır.

Annelerin en büyük yardımcısı olan Mustela Islak TemizlikHavlusu bebeğinizin temizlik ve bakımı için yardımcıdır.

 

Kullanım:

Kapaklı paketi ile bebeğinizin altını her değiştirmenizde ve diğer temizliklerinde rahatça kullanabileceğiniz, zengin içerikli bir üründür.

 

 

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı