Milk Shake Whipped Cream 200 ml
Milk Shake Whipped Cream 200 ml

Milk Shake Whipped Cream 200 ml (0107864)

Marka : MILK SHAKE
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Milk Shake Whipped Cream 200ml


Ürünün Faydaları:
Saçı nemlendiren ve yeniden yapılandıran süt proteinleri içerdiğinden, saçlarınızın rengini korurken bir yandan da onları yumuşak, dolgun ve şekillendirmeye uygun bir forma kavuşturur.
Köpük krema saçınızı nemlendiren ve yumuşacık dolgun ve şekillendirmeye uygun bie forma kavuşturur
Köpük krema saçınızı nemlendiren ve yumuşacık yapan ipeksi bir bukle açıcıdır
 
Bu ürün hem kendine has vanilya kokusu hem de nemlendirici özelliği nedeniyle çok sevilmektedir. Saçınıza uygun bir şampuan ile 'pembe köpük krema' durulama sonrası nemlendiricisini kullanarak saçlarınızı koruyun, nemlendirin ve harika bir güzelliğe kavuşturun. 

 
Kullanım Şekli:
Temiz, Nemli ve Kuru saça uygulayın. Saça Uyguladığınız gibi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. 
Ürünü İyice çalkalayın ve kullanmak için baş aşağı tutun. 
Her uygulamada iyice çalkalayın ve baş aşağı tutarak sıkmaya özen gösterinÜrün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.