MDC Panthenol Nemlendirici Sprey 50 ml
MDC Panthenol Nemlendirici Sprey 50 ml

MDC Panthenol Nemlendirici Sprey 50 ml (107905)

0,00
Marka : MDC
Fiyat : ₺83,24(KDV Dahil)

 

Mdc Panthenol Nemlendirici Sprey 50 ml

 

PANTHENOL NEDİR?

Panthenol günümüzde topikal olarak uygulanan birçok ürünün bileşiminde bulunmaktadır. Bölgesel olarak uygulanan Panthenol, cilt tarafından emilir ve pantotenik aside dönüşür. %5 Panthenol içeren bir kremin ciltteki yaraları iyileştirmeye yardımcı olduğu saptanmıştır. Cilde düzenli olarak uygulanan

Panthenol, kuru cildin nem dengesini düzenler.

 

CİLT BAKIMINDA PANTHENOL ETKİLERİ NELERDİR?

Panthenol’ün topikal kullanımı sonucunda deriye nüfuz etmesi oldukça iyidir. Topikal Panthenol stratum korneumun hidrasyonunu arttırır, transepidermal su kaybını azaltır böylelikle cildin elastikiyet sağlamasına yardımcı olur.

Cilde düzenli olarak uygulanan Panthenol, kuru cildin nem dengesini düzenler.

 

MDC Panthenol Sprey, yüksek panthenol oranına sahip bir nemlendiricidir. Tüm deri sorunları, yanık ve çatlakların giderilmesine yardımcı koruyucu ve nemlendirici olarak kullanılabilir.

Hızlı etki gösteren ve derine nüfuz edebilen nemlendirici özelliği sayesinde, güneşlenme ve epilasyon sonrası cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.

 

SPRAY FORMUN AVANTAJLARI NELERDİR?

MDC Panthenol Sprey, geleneksel jel ve merhemlerden farklı olarak, sprey teknolojisi ile uygulamanın daha ilk dakikasından itibaren maksimum etkiyi sağlar. Böylece, ürünün hem uygulaması kolaylaşır hem de emilimi en iyi şekilde gerçekleşir.

 

MDC Panthenol Sprey güçlü D-Panthenol içeriği dışında; E Vitamini ve Aloe vera içerir.E Vitamini hücre yenilemesine yardımcı olurken Aloe vera ciltte oluşan renk değişimlerini düzenlemeye olumlu katkı sağlar. UV ışınları sebebi ile ciltte oluşabilecek hassasiyete karşı koruyucu ve yatıştırıcı etki gösterir.

Parfümlü Panthenol %0,30 oranında parfüm içermektedir. Mukoza ve göz çevresi hariç tüm cilde uygulanabilir.

Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı