Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml
Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml

Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml (34262)

Marka : MAVALA
Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)

Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70ml

Yıpranmış Eller İçin Onarıcı Gece Kremi

Doğal aktif maddeler, hyaluronik asit ve ipek amino asitlerden oluşan bileşim, nemin ciltte tutulması açısından canlandırıcı etki için yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Eller için yapılandırıcı gece kreminin en iyi sonucu vermesi için 30 günlük bir kür olarak kullanılması gerekiyor.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.