Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml
Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml

Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70 ml (34262)

0,00
Marka : Mavala
Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)

Mavala Hand Care Repairing Night Cream 70ml

Yıpranmış Eller İçin Onarıcı Gece Kremi

Doğal aktif maddeler, hyaluronik asit ve ipek amino asitlerden oluşan bileşim, nemin ciltte tutulması açısından canlandırıcı etki için yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Eller için yapılandırıcı gece kreminin en iyi sonucu vermesi için 30 günlük bir kür olarak kullanılması gerekiyor.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı