Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml
Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml

Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml (34225)

0,00
Marka : Mavala
Fiyat : ₺213,00(KDV Dahil)

Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml

Mat, yıpranmış, soyulan, pürtüklü ve ayrılan tırnaklar için besleyici bir kremdir. 
Glysin, tyrosin gibi aminoasitler ve keratin dengeleyici vitaminlerden hazırlanan Nailactan, tırnağı besler, nemsizliği gidermeye yardımcı olur, tırnağa esneklik sağlar.
Böylece tırnaklara güç verirken, uzamasına da yardımcı olur.
Kullanım Şekli Her gece tırnak yüzeyine ve tırnak çevresine sürülür ve tüm gece boyunca kalmasına özen gösterilir.
Tırnak cilası üzerine de uygulanabilir. 
En iyi sonucu almak için 4-6 hafta sürelik bir kür olarak, ojesiz tırnağa her gün veya gün aşırı, yatmadan önce uygulanması ve bütün gece etki etmesi için bekletilmesi tavsiye edilir.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı