Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml
Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml

Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml (34225)

Marka : MAVALA
Fiyat : ₺213,00(KDV Dahil)

Mavala Nailactan Tırnak kremi Tüp 15 ml

Mat, yıpranmış, soyulan, pürtüklü ve ayrılan tırnaklar için besleyici bir kremdir. 
Glysin, tyrosin gibi aminoasitler ve keratin dengeleyici vitaminlerden hazırlanan Nailactan, tırnağı besler, nemsizliği gidermeye yardımcı olur, tırnağa esneklik sağlar.
Böylece tırnaklara güç verirken, uzamasına da yardımcı olur.
Kullanım Şekli Her gece tırnak yüzeyine ve tırnak çevresine sürülür ve tüm gece boyunca kalmasına özen gösterilir.
Tırnak cilası üzerine de uygulanabilir. 
En iyi sonucu almak için 4-6 hafta sürelik bir kür olarak, ojesiz tırnağa her gün veya gün aşırı, yatmadan önce uygulanması ve bütün gece etki etmesi için bekletilmesi tavsiye edilir.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.