Mavala Hydro Repairing Foot Care 50ml
Mavala Hydro Repairing Foot Care 50ml

Mavala Hydro Repairing Foot Care 50ml (89056)

0,00
Marka : MAVALA
Fiyat : ₺318,29(KDV Dahil)
Kuru ve aşırı kuru ayaklar için yoğun nem sağlayan, özellikle sertleşmiş ve çatlamış topuklar için geliştirilmiş zengin bir formüldür. Anahtar bileşeni üre. 25 üre konsantrasyonu ile keratolitik bir etkiye sahip. Başka bir ifadeyle yumuşatıcı ve soyucu bir etkiye sahip.
 
Yumuşatıcı ve nemlendirici ajanlardan oluşan bir hidro düzenleyici kompleks sert deriyi hemen yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken, nemsizliğe karşı koruyucu bir film oluşturur. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
 
Kullanım şekli:
Güzellik Ritüeli
Az bir miktar ürün günlük olarak temiz ve kuru ayaklar üzerinde durarak tamamen emilinceye kadar masaj yapılıyor.
 
Yoğun kür
Aşırı kuru ayaklarda bol miktarda ürün akşamları cilde masaj yaparak uygulanıyor. En elverişli sonuçlar için pamuklu çoraplar giyilmesi ve ürünün etki göstermesine olanak sağlamak için gece boyunca bekletilmesi öneriliyor.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı