Mavala French Manikür Seti Beyaz
Mavala French Manikür Seti Beyaz

Mavala French Manikür Seti Beyaz (97390)

Marka : MAVALA
Fiyat : ₺143,68(KDV Dahil)

Mavala French Manikür Seti Beyaz

Mavala'nın French Manikür uygulamasını kolay hale getiren ve evde pratik bir şekilde uygulamanızı sağlayan setinde, French Manikür için ihtiyacınız olan her şey mevcut.
4 farklı tarzla kombine edilmiş ojeleriyle French Maniküre bakış açınızı değiştirecek.
Mavala'nın kolay sürülen, örtücü ve tırnağa sıkıca yapışarak uzun süre çıkmayan ojeleri birkaç kat sürülse dahi, tırnağın nefes almasına izin verir.
Tırnağın nefes almasını engellemediği için canlılığını yitirmesine müsaade etmez.
Tırnağın rengini soldurmaz ve sarartmaz.
Mavala Ojeleri'nin içinde yalnızca en kaliteli aktif maddeler bulunuyor.
Taluen, formaldehit, fitalat (DBP), kolofan, paraben, kafuru içermez.
Ayrıca hayvansal bileşenler ihtiva etmez ve ağır metalleri içeriğinde barındırmaz.
Set içerisinde 3 adet oje ve ojenin tırnak ucuna daha düzgün sürülmesini sağlamak için, Manikür Klavuzu Çıkartmaları bulunmaktadır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.