Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml
Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml

Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml (34263)

Marka : MAVALA
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)

Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml

Eller için pürüzsüzleştirici bakım el maskesi kuru, yıpranmış ellere anında etkili oluyor. Allantoin (onarıcı özelliği ile bilinir), salatalık ve sebze ekstreleri (cilt yüzeyindeki pürüzleri giderir, ferahlatır ve canlandırır), aloe vera (sakinleştirir ve yumuşatır) içeriyor. Eller üzerindeki ölü deriyi ve pütürleri giderir.

Kan dolaşımını hızlandırır.

Kullanımı

Cildi anında sert deriden arındırarak yumuşak ve nemli hale getirir. Maskeyi ellere haftada bir kez hafif dairesel hareketlerle uygulayın. 10 dakika bekletip, sıcak su ile durulayın.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.