Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml
Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml

Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml (34263)

0,00
Marka : Mavala
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)

Mavala Arındırıcı El Bakım Maskesi 75ml

Eller için pürüzsüzleştirici bakım el maskesi kuru, yıpranmış ellere anında etkili oluyor. Allantoin (onarıcı özelliği ile bilinir), salatalık ve sebze ekstreleri (cilt yüzeyindeki pürüzleri giderir, ferahlatır ve canlandırır), aloe vera (sakinleştirir ve yumuşatır) içeriyor. Eller üzerindeki ölü deriyi ve pütürleri giderir.

Kan dolaşımını hızlandırır.

Kullanımı

Cildi anında sert deriden arındırarak yumuşak ve nemli hale getirir. Maskeyi ellere haftada bir kez hafif dairesel hareketlerle uygulayın. 10 dakika bekletip, sıcak su ile durulayın.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı