Listerine Zero 250 ml
Listerine Zero 250 ml

Listerine Zero 250 ml (42294)

0,00
Marka : Listerine
Fiyat : ₺86,00(KDV Dahil)

Listerine Zero 250 ml

Günde iki kez kullanıldığında, daha hafif tat listerine zeron ağız bakım ürünü:
  • Fırçalama ile ulaşılmayan alanlara ulaşılır.
  • Ağızınızdan hijyen saağlayarak diş eti sorununun en önemli nedeni olan plağı azaltmaya yardımcı olur.
  • Diş çürümesine karşı koruma sağlayan florür içerir.
  • Nefesinizde kalıcı ferahlık güveni sunar.

Açmak için kapağın her iki yanındaki düz yüzeyleri SIKINIZ ve ÇEVİRİNİZ
Kapatmak için kapak kilitlenene kadar çeviriniz.

KULLANILIŞI: En iyi sonucu almak için, sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 20 ml'yi(5ml'lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz, 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 10ml kullanınız.

İÇİNDEKiLER: Aqua, propylene glycol, sorbitol, poloxamer 407, sodium lauryl sulfate, eucalyptol, benzoic acid, sodium benzoate, methyl salicylate, thymol, sodium saccharin, sodium fluoride, menthol, sucralose, aroma.

UYARILAR: 6 yaşından küçük çocuklar kullanılmamalıdır. Bu ürünün ilk defa sizin tarafınızdan kullanıldığını garantileyen güvenlik filmi yırtıksa kullanmayınız. Ürünü sulandırmayınız, şişeden içmeyiniz ve yutmayınız. Florür içeren başka ürünler de kullanıyorsanız diş hekiminize danışınız.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı