Listerine Teeth & Gum Defence Florürlü Ağız Bakım Ürünü 250ml
Listerine Teeth & Gum Defence Florürlü Ağız Bakım Ürünü 250ml

Listerine Teeth & Gum Defence Florürlü Ağız Bakım Ürünü 250ml (42287)

0,00
Marka : Listerine
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Listerine Teeth&Gum Defence Florürlü Ağız Bakım Ürünü 

     İnsan sağlığı bir bütün olarak ele alındığında gerçek anlamına kavuşmaktadır. Zira bütün organlar birbiri ile etkileşim içerisinde çalıştıklarından herhangi birinde görülebilecek bir sorun diğerini de tetikleyebilmektedir. Bunun için vücudun her bölümü aynı ciddiyet ile gerek duyduğu bakım ile desteklenmelidir.

     Devamlı bakım ve temizliğe ihtiyaç duyan organlardan biri de dişlerdir. Özellikle gün içerisinde devamlı beslenildiği düşünüldüğünde bu bakımın ne kadar gerekli olduğu daha kolay anlaşılmaktadır. 

     Bu gibi sorunlar sadece ağız içinde kalmayarak büyüyeceğinden ve vücudun diğer bölgelerinde de sorunlara yol açacağından dolayı etkili bir bakım sayesinde önleminin alınması şarttır.

     Listerine Teeth&Gum Defence florürlü ağız bakım ürünü çeşitli sebeplerden solayı bireylerin ağzı yapılarında diş çürüklerini tetikleyen diş eti sorunlarının önlenmesinde oldukça büyük öneme sahip bir üründür. Düzenli ve sürekli kullanıldığında plak, tartar ve benzeri birçok diş eti sorununun oluşmasına izin vermediği gibi var olanlar üzerinde de restore edici özelliğe sahiptir.

    Listerine Teeth&Gum Defence florürlü ağız bakım ürünü florür içerikli bileşimi sayesinde etkili bir bakım sağlamanın yanında taze ve ferah bir nefese kavuşmak isteyenler için de bulunmaz bir fırsattır. Zira gargara yapısındaki ürün nefes tazelemek istenilen her an kullanılabilmektedir.

   Söz konusu diş ve diş eti bakımını gerçekleştirmesi için Listerine Teeth&Gum Defence florürlü ağız bakım ürününü sabah ve akşam diş fırçalandıktan sonra düzenli şekilde kullanmak gerekmektedir. 4 tatlı kaşığı ürün ile gargara etkili bakım için yeterli olacaktır.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı