Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml
Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml

Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml (42293)

Marka : LISTERINE
Fiyat : ₺13,00(KDV Dahil)
Listerine Stay White Ağız Gargarası

   Ağzımız içerisinde birçok önemli görevi bulunan dişlerimiz gerekli ve düzenli bir bakıma tabi kalmadığı süre sonunda çeşitli deformasyonlara uğrayarak çürüme eğilim gösterebilir. Öte yandan dişlerde görülen tek sorun sadece çürük oluşumu değildir.  Bunun akabinde ise yine dişlerde çürümeler meydana gelmektedir.

   Özellikle yiyecek artıklarının oluşturduğu diş plağı dişlerin diş eti ile birleştiği bölgelerde sıklıkla görülmektedir. 

    Bütün bu sebeplerden dolayı uygun bir yardımcı ile ağızda kalan yiyecek artıkları giderilmelidir.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde ağızda istenilen bu derinlemesine temizlik fazlası ile sağlanabilmektedir. Günde iki kez kullanıldığında 24 saat gibi uzun bir süre etkisi kalıcı olan Listerine Keeps Teeth ağız gargarası özellikle ferah bir nefese sahip olmayı da sağlamaktadır.

    Özellikle hafif atıştırmalıklar gibi ara öğünler sonrasında diş fırçalamadan erinen bireyler Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde dişler arasında birikme riski olan besin artıklarını temizler.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası kullanımı sabah ve akşam olacak şekilde günde iki kez olarak önerilmiştir. Dişleri fırçaladıktan sonra kullanımı etkisini oldukça artırmakla birlikte ağızda gerçekleştirilen çalkalama işlemi sonunda Listerine Keeps Teeth ağız gargarasını tükürmek gerekmektedir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.