Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml
Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml

Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml (42293)

0,00
Marka : Listerine
Fiyat : ₺13,00(KDV Dahil)
Listerine Stay White Ağız Gargarası

   Ağzımız içerisinde birçok önemli görevi bulunan dişlerimiz gerekli ve düzenli bir bakıma tabi kalmadığı süre sonunda çeşitli deformasyonlara uğrayarak çürüme eğilim gösterebilir. Öte yandan dişlerde görülen tek sorun sadece çürük oluşumu değildir.  Bunun akabinde ise yine dişlerde çürümeler meydana gelmektedir.

   Özellikle yiyecek artıklarının oluşturduğu diş plağı dişlerin diş eti ile birleştiği bölgelerde sıklıkla görülmektedir. 

    Bütün bu sebeplerden dolayı uygun bir yardımcı ile ağızda kalan yiyecek artıkları giderilmelidir.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde ağızda istenilen bu derinlemesine temizlik fazlası ile sağlanabilmektedir. Günde iki kez kullanıldığında 24 saat gibi uzun bir süre etkisi kalıcı olan Listerine Keeps Teeth ağız gargarası özellikle ferah bir nefese sahip olmayı da sağlamaktadır.

    Özellikle hafif atıştırmalıklar gibi ara öğünler sonrasında diş fırçalamadan erinen bireyler Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde dişler arasında birikme riski olan besin artıklarını temizler.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası kullanımı sabah ve akşam olacak şekilde günde iki kez olarak önerilmiştir. Dişleri fırçaladıktan sonra kullanımı etkisini oldukça artırmakla birlikte ağızda gerçekleştirilen çalkalama işlemi sonunda Listerine Keeps Teeth ağız gargarasını tükürmek gerekmektedir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı