Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül
Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül

Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül (93983)

Marka : LIFE TIME
Fiyat : ₺184,95(KDV Dahil)

Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül 

Üç önemli bileşenin karışımından elde edilen Life Time Advanced Milk Thistle Formula Kapsül, vücut sağlığınız için önemli bir yardımcıdır.

İçerik:
3 kapsül için;
Milk Thistle (Silybum Marianum) Seed Extract Deve Dikeni..……………………..…… 250mg
(200mg. Silymarin)
Turmeric (Curcuma Longa Root Extract) (190mg. Curcumin) Zerdeçal……….……… 200mg
Dandelion (Taraxacum Officinale Root) Hindiba……………….…………………………1000mg

Kullanımı; 
Günde 2 ya da 3 kez yemeklerle birlikte ya da yemeklerden en geç 1 saat sonra alınması tavsiye edilen Life Time Advanced Milk Thistle Formula Kapsül, bol su ile birlikte alındığında etkisini çok daha hızlı göstermektedir.

UYARI : 
Ürünler gıda takviyesi olup ilaç değildir; tedavi amaçlı olarak kullanılmaz ve kesinlikle doktor gözetiminde kullanılmalıdır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.