Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül
Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül

Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül (93983)

0,00
Marka : Life Time
Fiyat : ₺184,95(KDV Dahil)

Life Time Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül 

Üç önemli bileşenin karışımından elde edilen Life Time Advanced Milk Thistle Formula Kapsül, vücut sağlığınız için önemli bir yardımcıdır.

İçerik:
3 kapsül için;
Milk Thistle (Silybum Marianum) Seed Extract Deve Dikeni..……………………..…… 250mg
(200mg. Silymarin)
Turmeric (Curcuma Longa Root Extract) (190mg. Curcumin) Zerdeçal……….……… 200mg
Dandelion (Taraxacum Officinale Root) Hindiba……………….…………………………1000mg

Kullanımı; 
Günde 2 ya da 3 kez yemeklerle birlikte ya da yemeklerden en geç 1 saat sonra alınması tavsiye edilen Life Time Advanced Milk Thistle Formula Kapsül, bol su ile birlikte alındığında etkisini çok daha hızlı göstermektedir.

UYARI : 
Ürünler gıda takviyesi olup ilaç değildir; tedavi amaçlı olarak kullanılmaz ve kesinlikle doktor gözetiminde kullanılmalıdır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı