Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml
Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml

Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml (50279)

0,00
Marka : Lierac
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺212,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,00(KDV Dahil)

Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml
 

Güneşi seven kadınlar için ideal olan bu güneş sütü, ışıltılı ve bronz bir tene sahip olmaya destek için formüle edilmiştir. İçeriğindeki kayısı yağı ve bitkisel gliserin ile bronzlaşmayı sağlarken cildin nem kazanmasına yardımcı olur. Güneşe bağlı leke ve kırışıklıklardan cildinizin korunmasına ve formülündeki noni özü ile cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Suya dayanıklıdır. 

Kullanım: Güneşe karşı korunmasız bölgelere uygulayın. 2 saatte bir aynı işlemi tekrarlayın. Suya temas durumunda daha sık uygulayabilirsiniz
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı