Lierac Gentle Exfoliator 50ml
Lierac Gentle Exfoliator 50ml

Lierac Gentle Exfoliator 50ml (50259)

0,00
Marka : Lierac
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺168,75(KDV Dahil)

Lierac Gentle Exfoliator 50ml

İçeriğindeki beyaz kil, keten tohumu ve ebegümeci çiçeği özü ile cildinizi sakinleştirmeye ve yumuşatmaya destek olur. Jojoba taneleri sayesinde cilt yüzeyinin ölü cilt kalıntılarını arındırmaya yardımcı olur. Arınmış ve yumuşaklığa kavuşmuş bir cilde sahip olmanızı destekler.

Kullanım:
Nemli cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile durulayın. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Cildinizin ihtiyacına göre haftada 1-2 kez uygulayın
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı