Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Bakım Jeli 2x10ml
Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Bakım Jeli 2x10ml

Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Bakım Jeli 2x10ml (91642)

0,00
Marka : LIERAC
Fiyat : ₺243,55(KDV Dahil)

Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Bakım Jeli 2x10ml
 

Yeniden yapılandırma özelliği taşıyan bitkiler özler içeren yağsız, kokusuz jel, gözaltı bölgenizin daha sıkı olmasına ve şişliklerin azalmasına destek olur.

Kullanımı:
Sabah akşam uygulayınız.Parmak uçlarınızla gözaltlarınıza daireler çizerek masaj yapın.Tampon yaparak uygulamayı tamamlayın. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı