Lab Series Skincare For Man Electric Shave Solution 100 ml Erkekler İçin Traş Solüsyonu
Lab Series Skincare For Man Electric Shave Solution 100 ml Erkekler İçin Traş Solüsyonu

Lab Series Skincare For Man Electric Shave Solution 100 ml Erkekler İçin Traş Solüsyonu (87216)

0,00
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)

Lab Series Skincare For Man Electric Shave Solution 100ml


Ürünün Faydaları:
Elektrikli tıraş makinası için özel olarak formüle edilmiştir.Kolay bir tıraş için, cildi yüzeyini pürüzsüzleştirmeye ve sakalları yüzeye çıkarmaya yardım eder.

Kullanım Şekli:
Şişeyi 3-4 kez çalkaladıktan sonra bir miktar ürünü avucunuza alınız. yüze ve boyna uygulayınız ve cilt tarafından emilinceye kadar bekleyiniz.Ardından tıraşa başlayabilirsiniz. durulama gerektirmez.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı