La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour 20ml
La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour 20ml

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour 20ml (93748)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺144,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺130,41(KDV Dahil)

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye Contour 20ml
Hassas göz çevresi için anında rahatlama sağlayan günlük bakım


BELİRTİLER:
Göz altı şişlik ya da kırmızılık belirtisi olan hassas göz çevresi. Göz çevresi kuruluğu rahatsızlık hissine neden olabilir. Bu durum çevresel etkenler, kontakt lens kullanımı, uzun süreli bilgisayar kullanımı gibi çeşitli sebeplerle bağlanabilir.
ÖZELLİKLER:
(Neurosensine-Niacinamide) kompleksi içeren formülü ile göz çevresini nemlendirir ve yatıştırır.

La Roche Posay termal su ve patentli komleks içeren formülü ile göz çevresindeki rahatsızlık hissini azaltmaya yardımcıdır
Kullanım:
Sabah ve akşam göz çevresine uygulayın
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.