La Roche Posay Redermic [C] PNM Yaşlanma Karşıtı Krem 40 ml
La Roche Posay Redermic [C] PNM Anti-Aging Bakım 40 ml

La Roche Posay Redermic [C] PNM Yaşlanma Karşıtı Krem 40 ml (26233)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺354,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺319,41(KDV Dahil)

Hassas ve Karma ciltler için Anti-Aging Bakım Kremi

Derin kırışıklıkların görünümünü düzeltmeye yardımcıdır. Yüz ve boyun bölgesinde cilt bakımını sağlar. %95 konsantrasyonun üzerinde saflaştırılan aktif madde Madecassoside, İlk defa %5 orandaki saf C vitamini ile birlikte formüle edilmiştir.
 Cildi dolgulayıcı etki gösterir ve cilt sıkılığını destekler. Redermic cildi sıkılaşrırıcı etki gösterir ve derin kırışıklıkların görünümünü düzeltir.
Kullanım Şekli:
Gündüz ve/veya gece yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Ferahlatıcı ve kadife etkisi yaratan bir yapıya sahiptir. Mükemmel bir makyaj tabanı oluşturur. Dermotolojik ve oftalmolojik kontrol altında tolerans testi yapılmıştır. Non komedojeniktir.
 Cildi Yağlandırmaz, cilde yapışmaz.
 
 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı