La Roche Posay Kerium Anti Chute Dökülmeye Karşı Bakım Kürü 125ml
La Roche Posay Kerium Anti Chute Dökülmeye Karşı Bakım Kürü 125ml | sağlıksepetiLa Roche PosaySaç Dökülme Önleyici ÜrünlerLa Roche Posay Kerium Anti Chute Dökülmeye Karşı Bakım Kürü 125ml

La Roche Posay Kerium Anti Chute Dökülmeye Karşı Bakım Kürü 125ml (14911)

5,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺318,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺270,30(KDV Dahil)
Barkod : 3337872411052
Detay İcon

Zayıf düşmüş ve hassas saçların dökülme problemi yaşamaları, istenmeyen durumlar arasında yer alır. La Roche Posay Kerium; dökülme problemi yaşayan saçlar için özel geliştirlmiş formülüyle saçlarınızı daha güçlü hale getiren etkili bir bakım kürüdür.

Güçlü la roche posay formülü ile hazırlanmış olan bu saç bakım ürünü; saç dökülmesi problemini engelleyen madeccassoide içeriği sayesinde saç diplerini saran ve saç tellerinin deriye daha sıkı tutunmasına imkan veren bir kürdür. Saçları güçlendirir, besler ve kırılmaları engeller. Düzenli kullanımda saçların yoğunluğunu artırır, dökülmeleri gözle görülür derecede azaltarak yeni saçların çıkmasına imkan verir. Kullanımı oldukça kolaydır. Saç dökülmesi problemi yaşayan saçlarda her gün bir defa kullanmanız yeterlidir. Bir kullanım, 12 spreyleme olarak yapılır. Altı hafta boyunca düzenli kullanımı önerilir. Daha düşük yoğunlukta dökülmelerde ise haftada üç kere bir defa kullanmanız yeterli olacaktır. Saçlarınız temizken uygulamanız gerekir.
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı