La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Parfümsüz Güneş Kremi 50 ml
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Parfümsüz Güneş Kremi 50 ml

La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Parfümsüz Güneş Kremi 50 ml (129109)

5,00
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺139,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺94,70(KDV Dahil)

Çok satan güneş kremi La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 ile tanışın. Hem güneş ışığından hem de hava kirliliğinden korunun. Korunurken cildiniz nemlensin.

UVB ve UVA ışınlarının cildinize verdiği hasarı engeller. Geniş spektrumlu teknolojisi sayesinde hava kirliliğinin ciltte yarattığı problemlere karşı da koruyucu etki gösterir. Parfüm içermeyen formülü komedojenik değildir, cildinizi korurken nemlendirir. Göz çevresi için rahatlıkla kullanabilirsiniz, terlemeye karşı ekstra dayanıklıdır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı