Klorane Turunçgiller Ekstresi İçeren Bakım Şampuanı 400ml
Klorane Turunçgiller Ekstresi İçeren Bakım Şampuanı 400ml

Klorane Turunçgiller Ekstresi İçeren Bakım Şampuanı 400ml (90444)

0,00
Marka : KLORANE
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)

Klorane Turunçgiller Ekstresi İçeren Bakım Şampuanı 400ml


Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. Klorane Labaratuvarlar, bitki mirasının iyi kullanımıve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir.

Turunçgiller Esktresi içeren güçlendirici ve canlandırıcı şampuan, içeriğindeki provitamin sayesinde saçı güçlendirmeye ve canlandırmaya yardım eder. Saça yoğun ışıltı katar ve güçlenmesine yardım eder.


Klorane Turunçgiller Ekstresi İçeren Bakım Şampuanı Kullanma talimatı:


Bir kez şampuanlamak yeterlidir. İstenilen sıklıkta kullanılabilir.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı